Bredaseweg 178 (Tilburg): verschil tussen versies
Regel 61: | Regel 61: | ||
| - || - || - || - || - || - || - || - | | - || - || - || - || - || - || - || - | ||
|- | |- | ||
− | | - || - || - || - || - || - || - || - | + | | - || - || - || - || - || - || - || - |
|- | |- | ||
− | | - || - || - || - || - || - || - || - | + | | - || - || - || - || - || - || - || - |
|- | |- | ||
− | | - || - || - || - || - || - || - || - | + | | - || - || - || - || - || - || - || - |
|- | |- | ||
} | } | ||
[[categorie:bredaseweg (panden)|178, Bredaseweg]] | [[categorie:bredaseweg (panden)|178, Bredaseweg]] |
Versie van 12 feb 2013 om 15:20
Bredaseweg 178 (Tilburg) | ||
Locatie | Bredaseweg 178, Tilburg |
Gegevens Digitaal Bouwarchief Tilburg
In het digitale bouwarchief staan documenten van goedgekeurde en uitgevoerde bouwaanvragen. Over dit pand is onderstaande informatie te vinden.
}Jaar | Kad. sectie & nummer | Soort gebouw | Oud huisnr. | Aanvrager | Architect | Aard aanvraag | Bijzonderheden |
---|---|---|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - | - | - | - |
- | - | - | - | - | - | - | - |
- | - | - | - | - | - | - | - |
- | - | - | - | - | - | - | - |